عوارض اکستنشن مو

عوارض اکستنشن مو

اكستنشن امروزه باعث شده که خیلی از زن‌ها و حتی دختران جوان به آن علاقه‌مند شوند، اکستنشن روشی است كه آرایشگر‌ها برای پرپشت نشان دادن و زیباتر نشان دادن مو و برطرف کردن کم پشتی مو استفاده می کنند.

آرایشگرها برای اكستنشن كردن، دسته ای از موهای طبیعی یا مصنوعی را به روش‌های مختلف به موهای سر اضافه می کنند. البته معمولا موهایی که مورد استفاده قرار میگیرد موی مصنوعی است و كمتر پیش می‌آید كه موهای طبیعی برای  استفاده شود، چون استفاده از موی طبیعی برای مشتری‌ها گران تمام می‌شود.

گرانی اکستشن مو :

هرکس که میخواهد زیبایی خود را دو چندان کند صد در صد باید پول زیادی خرج کند بنابراین اکستنشن هم جزو این خرج ها می باشد و پول زیادی باید خرج کنید تا موهایتان زیباتر شود و همچنین قیمت اکستنشن به تعداد موهایی که قرار است اضافه شود بستگی دارد.
در بیشتر روش‌های اكستنشن، موهای مصنوعی به موی اصلی سر چسبانده یا دور آنها پیچیده می‌شود، اما روش‌هایی نیز وجود دارد كه موهای مصنوعی با گیره‌های مخصوصی به موهای سر متصل می‌شود و قابل جدا كردن است.

هیچ پزشکی اکستنشن مو را برای بیمارانی که از کم پشتی موی خود رنج میبینند و میخواهند موهای خود را پر پشت تر نشان دهند تجویز نمی کند بنابراین این افراد به سمت آرایشگاه ها رفته و موهای خود را اکستنشن می کنند.

اکستنشن مساوی است با میگرن:

تشدید سردردهای میگرنی بعد از اكستنشن در كسانی كه مبتلا به میگرن هستند هم به وجود می آید. البته در اكستنشن كشیده شدن موها در حدی نیست كه باعث سردرد شود، اما وقتی كسی سابقه ابتلا به میگرن را دارد، نباید این روش را امتحان کند.

یک سری از ضرر های اکستشن را برای شما ذکر کردیم اما می خواهم فایده اکستنشن را هم برای شما بگویم.

فایده اکستنشن:

با کمک روش اکستنشن مو در کمترین زمان ممکن بدون هیچ گونه درد می توان تراکم و طول مناسبی برای مو را ایجاد کنید که این روش در سلبریتی ها جهت هماهنگی با گریم صورت بسیار کاربرد دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید